Opublikowano Kategorie: Artykuły

Zabunkrowałam się… czyli odwiedziłam I WegeBunkier – Targi Produktów Wegańskich w Gdańsku

21.06.2015 odbył się w Gdańsku I WegeBunkier – Targi Produktów Wegańskich. I mnie tam nie zabrakło, bo uwielbiam takie inicjatywy i kocham „bywać” szczególnie tam, gdzie jest pysznie, wege i bezglutenowo (a i dla bezglutenowców co nieco się znalazło, momentami zdarzyło mi się nawet lewitować).

Kto wybiera się do Polski północnej 26 lipca, ten będzie miał szansę na żywo sprawdzić, co w trawie (a dokładniej: w Bunkrze) piszczy: LINK DO WYDARZENIA.
WegeBunkier to targi nie tylko produktów spożywczych, ale również wszelkiego rodzaju wegańskich kosmetyków, biżuterii, koszulek i innych wytworów, ale również inicjatyw. Znalazły się tam:
– sklepy ze zdrową i wegańską żywnością,
– firmy cateringowe,
– dostawcy naturalnych, wegańskich kosmetyków,
– dostawy najróżniejszych smakołyków,
Można było pysznie zjeść, napić się, porozmawiać, dowiedzieć się ciekawostek ze świata produktów wegańskich, ale nie tylko.
A wszystko to w miejscu z pozoru nieprzystającym do tego typu inicjatyw. Ale tylko z pozoru. Miejsce (Bunkier, Olejarna 3) okazało się genialne, bo nastrajało do rozmów i chroniło znakomicie przed kapryśną pogodą.
Mam nadzieję, ze inicjatywa się rozwinie, bo bym z miłą chęcią częściej wpadała do Trójmiasta i znalazła wszystkich w jednym miejscu. Wyjechałam z wielkim słojem oleju kokosowego (tańszy niż w sklepie, w którym zwykłam kupować!), cudownie pachnącym, ręcznie robionym mydłem i innymi drobiazgami, z których znalezieniem miałam zawsze problem.
Dobrze się dzieje, a mam nadzieję, że będzie się działo jeszcze lepiej i częściej! :-)
Ps. To nie jest wpis sponsorowany. Po prostu świetna inicjatywa!

 

Aga Kopczyńska

Aga Kopczyńska

Zawodowo zajmuję się dietetyką, żywieniem i propagowaniem zdrowych nawyków. W skrócie: Pomagam ludziom lepiej żyć, dzięki temu że lepiej jedzą. Znajdziesz tu inspiracje zdrowotne, kulinarne i nie tylko.


Zasubskrybuj kanał YouTube AgaMaSmaka

Wolisz oglądać zamiast czytać?

Zasubskrybuj kanał YouTube

5 komentarzy do “Zabunkrowałam się… czyli odwiedziłam I WegeBunkier – Targi Produktów Wegańskich w Gdańsku”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *