Opublikowano Kategorie: Artykuły

Mam dość! Czyli jak zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami.

Równo przed tygodniem na blogu pojawił się mój eBook o budowaniu nawyków. Jeśli jeszcze nie rzucił Ci się w oczy, to wyjaśniam, po co w ogóle został napisany i dla kogo może okazać się pomocny.

Temat zdrowych nawyków stał się ostatnio bardzo modny. Zewsząd jesteśmy bombardowani wspaniałymi i jedynie słusznymi rozwiązaniami takimi jak diety cud, treningi o fantastycznej skuteczności czy specyfiki, które spalą tłuszcz, poprawią odporność, a do tego może nawet posprzątają mieszkanie?

Być może dalej wierzysz w cudowne metody i to, że skutki wieloletnich zaniedbań zdrowotnych można odwrócić w kilka tygodni. Jeśli chcesz dalej tkwić w takim przekonaniu i szukać wspaniałych suplementów, które rozwiążą wszystkie Twoje problemy, ten eBook nie jest dla Ciebie.

Dla kogo zatem jest? Dla ludzi, którzy wiedzą i rozumieją, że troska o zdrowie to wiele małych kroków i żaden nie jest zbyt mały, żeby go podjąć. Stworzyłam go dla tych, którzy chcą zwiększyć swój komfort życia poprzez świadome wdrażanie zdrowych nawyków każdego dnia.

Nawyki – cele

W pozycji „Ty kontra nawyk. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami” nie znajdziesz moralizatorstwa, modnych zaklęć, paranauki w skafandrze rewelacji. Proponuję Ci po prostu kilka praktycznych ćwiczeń opartych o teorie i badania psychologów oraz praktyków pracy nad nawykami oraz planowania i realizacji celów.

Wszystko wsparłam moimi doświadczeniami, pomysłami i sugestiami, które okażą się pomocne dla tych, którzy mają ochotę podziałać metodą bardzo małych kroków i rozwijać codzienne zdrowe nawyki – możliwie bezboleśnie. Na końcu eBooka znajdziesz też listę dobrych nawyków, która ułatwi Ci start.

Z eBooka dowiesz się:

  • Jak powstaje nawyk?
  • Dlaczego mimo wielu prób zwykle wracasz do starych nawyków?
  • Czy tylko Tobie nie udaje się wytrwale realizować swoich celów?
  • Dlaczego budowanie zdrowych nawyków bywa tak bolesne?
  • Co nie działa w budowaniu nawyków?
  • Co jest skuteczne w rozwijaniu nowych przyzwyczajeń?
  • Dlaczego warto „ćwiczyć” pewne zachowania i polubić notowanie?
  • Czym jest pętla nawyku?

Jeśli masz ochotę na popracowanie nad „drobiazgami”, z których składa się Twoja codzienność, zapraszam Cię do przeczytania więcej na temat eBooka na TEJ STRONIE. Zdradzę Ci tylko, że składa się on z 57 stron A4 w formacie PDF. Możesz przeczytać go na dowolnym urządzeniu elektronicznym, a interesujące Cię strony (np. kartki z ćwiczeniami do notowania lub choćby całość) wydrukować.

Jeśli zdecydujesz się na zakup, napisz koniecznie jak idzie Ci wdrażanie drobnych zmian. Bądźmy w kontakcie!

Oceń artykuł jako czytelnik: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, Średnia: 4,50 z 5)
Aga Kopczyńska

Aga Kopczyńska

Zawodowo zajmuję się edukacją. Wspieram innych między innymi w budowaniu lepszych nawyków. Blog ten jest zapisem moich inspiracji zdrowotnych, kulinarnych i nie tylko.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego?

1 komentarz do “Mam dość! Czyli jak zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *