Dietetyczne warsztaty i szkolenia dla firm oraz szkół

Nazywam się Agnieszka Kopczyńska. Z zawodu i pasji jestem nauczycielką zdrowego odżywiania. Współpracuję z firmami, szkołami i innymi placówkami edukacyjnymi oraz zdrowotnymi, którym zależy na skutecznej edukacji dietetycznej.

Dietetyczne warsztaty i szkolenia dla firm oraz szkół aga ma smaka

Pokazuję, że zdrowe żywienie wcale nie musi być skomplikowane i pomagam ludziom znaleźć swoje optimum w dbaniu o zdrowie. Stawiam na edukowanie od podstaw oparte nie na rewolucji a ewolucji. Metoda małych kroków i stopniowa zmiana stylu życia i żywienia to priorytety w mojej codziennej pracy.

Szkolenia i warsztaty

Prowadzę szkolenia, warsztaty, uczestniczę w projektach mających na celu edukowanie różnych grup zawodowych i społecznych w materii żywienia i zdrowego trybu życia.

szkolenia i warsztaty żywieniowe oferta

Przykłady moich aktywności:

  • Wystąpienia na eventach i wydarzeniach;
  • Szkolenia dla firm organizowane dla pracowników;
  • Szkolenia dla rad pedagogicznych;
  • Wykłady w szkołach wyższych i średnich;
  • Szkolenia, warsztaty i konsultacje dla rodziców uczniów i przedszkolaków;
  • Szkolenia dla pracowników stołówek szkolnych i przedszkolnych;
  • Warsztaty edukacyjne dla uczniów i studentów;
  • Konsultacje, warsztaty i edukacja dla sektora pozarządowego.

Gdzie?

Mieszkam w Elblągu, więc bardzo chętnie realizuję zlecenia z okolicy (Elbląg, Trójmiasto, Olsztyn, Malbork etc.). Inne miasta, w których czasem się pojawiam to: Warszawa, Poznań, Łódź.

Jestem otwarta na współpracę poza tymi lokalizacjami. Jeśli interesują Cię działania z moim udziałem, wyślij do mnie wiadomość, a postaram się szybko odpowiedzieć, czy mogę być pomocna, biorąc pod uwagę mój aktualny kalendarz: kontakt@agamasama.pl

Cennik usług szkoleniowych

Wycena moich usług zależy od ich rodzaju, specyfiki grupy, celów działań edukacyjnych, czasu ich trwania oraz lokalizacji. Wyślij do mnie zapytanie na kontakt@agamasmaka.pl, a z chęcią przedstawię Ci możliwości współpracy.

Moje kompetencje

Ukończyłam Żywienie człowieka i dietetykę (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie). Jestem też absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, WSB w Gdańsku oraz Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu.

Mam za sobą również kurs Coachingu Dietetycznego, szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I stopnia, a także wiele szkoleń z zakresu dietetyki i żywienia.

Od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą edukacją. Prowadzenie szkoleń z tzw. umiejętności miękkich oraz kompetencji komunikacyjnych przeszło z czasem w edukację żywieniową.

Jestem autorką e-booków:

„Jak zdrowo jeść i gotować?”

„Ty kontra nawyk. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami”.

Od kilku lat prowadzę blog AgaMaSmaka.pl, na którym zachęcam do zdrowych i etycznych rozwiązań dietetycznych i nie tylko.

Zapraszam do współpracy.

Agnieszka Kopczyńska
kontakt@agamasmaka.pl
tel. 509 414 210

warsztaty i szkolenia firm oraz szkół dietetyka zdrowy styl życia