Współpraca

O misji bloga

Nie musisz z niczego rezygnować. Nie musisz się męczyć. Nie musisz wylewać siódmych potów. Nic nie musisz. Możesz za to, metodą małych kroków, kształtować swoje nawyki, a one będą wpływać na Twoje zdrowie.

Kropla drąży skałę. Czasem drobne, częste wybory składają się na imponujące efekty. Zacznij od „kropli” w żywieniu i aktywności fizycznej. Każdego dnia.

ams_extendimage

Pewnego dnia i ja zaczęłam zastanawiać się, jak żyć zdrowiej i bardziej etycznie, a może i po prostu: szczęśliwie. Urodziła się moja córka, a w naszej rodzinie pojawiły się problemy zdrowotne. W 2014 roku powstał blog będący zapisem moich zmagań z roślinną i bezglutenową (to drugie z konieczności) kuchnią.

Mój blog znalazł się w pierwszej dziesiątce blogów kulinarnych w konkursie na Blog Roku 2015.

Początkowo był to więc tylko blog kulinarny, a z czasem stał się miejscem, w którym piszę o tym, co może poprawiać jakość naszego życia.

Znajdziesz tu sposoby na budowanie zdrowych nawyków, dobre jedzenie, wartościową książkę i wskazówki zdrowotne.

Nie tylko blog

Na co dzień uczę, jak żyć zdrowo i nie oszaleć. Od lat jestem czynną edukatorką. Zaczynałam od szkoleń z tzw. umiejętności miękkich oraz kompetencji komunikacyjnych. Aktualnie jestem głównie nauczycielką zdrowego odżywiania.

Więcej o mojej działalności szkoleniowej: Warsztaty i szkolenia dla firm oraz szkół.

Moim nie mniej ważnym zajęciem jest pisanie – nie tylko na blogu. Moje artykuły, przepisy, publikacje literackie pojawiały się w prasie, wydawnictwach zbiorowych, na portalach internetowych.

Jestem autorką e-booków:

„Jak zdrowo jeść i gotować?”

„Ty kontra nawyk. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami”

W 2018 roku napisałam i wydałam książkę pt. „Elblążanki”. Książka to swoisty dialog kultur, refleksja nad rolami i sytuacją kobiety – dawniej i dziś, a także krok ku budowaniu lokalnej, ale i kobiecej tożsamości. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, TU znajdziesz więcej informacji na jej temat.

Formy współpracy z blogiem

Współpracę rozpoczynam tylko wtedy, gdy jestem w 100% przekonana do danego produktu, usługi czy inicjatywy. Zawsze szczerze informuję, jeśli dana propozycja nie wpisuje się w moją filozofię. Zależy mi, żeby czytelnik znalazł tu wartościową treść. Ja z kolei chcę identyfikować się z zawartością bloga i tu nie ma drogi na skróty.

Preferowana przez mnie tematyka: żywienie i dietetyka, kształtowanie nawyków, dieta bezglutenowa, diety roślinne, minimalizm, zero waste, slow life, komunikacja, motywacja, rozwój osobisty i last but not least: dobra książka. Jestem molem książkowym!

Co robię?

  • Prowadzę szkolenia, warsztaty tematyczne i realizuję wystąpienia.
  • Recenzuję książki, produkty i usługi.
  • Biorę udział w eventach promujących zdrowie, etyczne podejście do życia, tematykę kobiecą.
  • Realizuję proste przepisy z zakresu kuchni wegańskiej i bezglutenowej.
  • Piszę artykuły związane z żywieniem, zdrowiem, budowaniem nawyków, komunikacją, tematyką kobiecą.

Statystyki bloga i social media

W 2021 odwiedza mój blog średnio 100-200 tys. osób miesięcznie generując 200-400 tys. odsłon.

Aktywnie prowadzę Fanpage AgaMaSmaka, który aktualnie posiada ok. 70 tys. fanów.

Profil na Instagramie AgaMaSmaka śledzi ponad 5 tys. osób.

Jeśli chcesz, aby i Twoją witrynę odwiedzały setki tysięcy potencjalnych klientów skorzystaj z oferty promocji w Google firmy rewizja.net – Certyfikowanego Partnera Google

Kontakt

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu: kontakt@agamasmaka.pl

Możliwe formy współpracy

Szkolenia, wystąpienia, eventy

Współpracuję z firmami, organizacjami i instytucjami edukacyjnymi jako trenerka i  nauczycielka zdrowego odżywiania. Uczestniczę również w spotkaniach, konferencjach, eventach.

Szkolenia i Warsztaty - agamasmaka.pl
Smakuj Trojmiasto Vege Edition - agamasmaka.pl
Veganmania event - agamasmaka.pl
Warsztaty z dziećmi - agamasmaka.pl
Inicjatywy edukacyjne eventy - agamasmaka.pl

Publikacje i TV

Cieszę się, że mogę docierać do drugiego człowieka nie tylko podczas moich szkoleń czy przez blog, ale również za sprawą prasy czy telewizji.

Najlepsze przepisy jamie agamasmaka.pl
Magazyn Ekologiczni - Kasia Bujakiewicz
Magazyn Ekologiczni - AgaMaSmaka.pl
AgaMaSmaka.pl w Pytanie Na Śniadanie

Wpisy i akcje na blogu

Piszę artykuły z lokowaniem produktów nawiązujących do tematyki bloga. Recenzuję książki, produkty i usługi. Jestem otwarta na to, co jest zgodne z ideą bloga i faktycznie może pomóc moim czytelnikom w lepszych wyborach i świadomym kształtowaniu swojej codzienności.

Jak zrobić warzywny makaron?
Sposoby na 5 porcji warzyw i owoców dziennie
Zdrowe batony dla dzieci do szkoły
Dobra książka kucharska

Współpraca z branżą HORECA

Współpracuję z branżą gastronomiczną i hotelarską zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i w obszarze szkoleń i warsztatów. Dzielę się nie tylko wiedzą branżową (wiedza żywieniowa, doświadczenie w obsłudze klienta i hotelarstwie), ale także praktyczną – od strony klienta, który ma specjalne wymagania żywieniowe. Zależy mi na upowszechnianiu wiedzy dotyczącej diet wegetariańskich i eliminacyjnych.

dahl AgaMaSmaka.pl w Bioway