Współpraca

O misji bloga

Nie musisz z niczego rezygnować. Nie musisz się męczyć. Nie musisz wylewać siódmych potów. Nic nie musisz. Możesz za to, metodą małych kroków, kształtować swoje nawyki, a one będą wpływać na Twoje zdrowie.

Kropla drąży skałę. Czasem drobne, częste wybory składają się na imponujące efekty. Zacznij od „kropli” w żywieniu i aktywności fizycznej. Każdego dnia.

ams_extendimage

Pewnego dnia i ja zaczęłam zastanawiać się, jak żyć zdrowiej i bardziej etycznie, a może i po prostu: szczęśliwie. Urodziła się moja córka, a w naszej rodzinie pojawiły się problemy zdrowotne. W 2014 roku powstał blog będący zapisem moich zmagań z roślinną i bezglutenową (to drugie z konieczności) kuchnią.

Mój blog znalazł się w pierwszej dziesiątce blogów kulinarnych w konkursie na Blog Roku 2015.

Początkowo był to więc tylko blog kulinarny, a z czasem stał się miejscem, w którym piszę o tym, co może poprawiać jakość naszego życia.

Znajdziesz tu sposoby na budowanie zdrowych nawyków, dobre jedzenie, wartościową książkę i wskazówki zdrowotne.

Nie tylko blog

Na co dzień uczę, jak żyć zdrowo i nie oszaleć. Od lat jestem czynną edukatorką. Zaczynałam od szkoleń z tzw. umiejętności miękkich oraz kompetencji komunikacyjnych. Aktualnie jestem głównie nauczycielką zdrowego odżywiania.

Więcej o mojej działalności szkoleniowej: Warsztaty i szkolenia dla firm oraz szkół.

Moim nie mniej ważnym zajęciem jest pisanie – nie tylko na blogu. Moje artykuły, przepisy, publikacje literackie pojawiały się w prasie, wydawnictwach zbiorowych, na portalach internetowych.

Jestem autorką e-booków:

„Jak zdrowo jeść i gotować?”

„Ty kontra nawyk. Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć pracować nad (nie)zdrowymi nawykami”

W 2018 roku napisałam i wydałam książkę pt. „Elblążanki”. Książka to swoisty dialog kultur, refleksja nad rolami i sytuacją kobiety – dawniej i dziś, a także krok ku budowaniu lokalnej, ale i kobiecej tożsamości. Jeśli interesuje Cię ta tematyka, TU znajdziesz więcej informacji na jej temat.

Formy współpracy z blogiem

Współpracę rozpoczynam tylko wtedy, gdy jestem w 100% przekonana do danego produktu, usługi czy inicjatywy. Zawsze szczerze informuję, jeśli dana propozycja nie wpisuje się w moją filozofię. Zależy mi, żeby czytelnik znalazł tu wartościową treść. Ja z kolei chcę identyfikować się z zawartością bloga i tu nie ma drogi na skróty.

Preferowana przez mnie tematyka: żywienie i dietetyka, kształtowanie nawyków, dieta bezglutenowa, diety roślinne, minimalizm, zero waste, slow life, komunikacja, motywacja, rozwój osobisty i last but not least: dobra książka. Jestem molem książkowym!

Co robię?

  • Prowadzę szkolenia, warsztaty tematyczne i realizuję wystąpienia.
  • Recenzuję książki, produkty i usługi.
  • Biorę udział w eventach promujących zdrowie, etyczne podejście do życia, tematykę kobiecą.
  • Realizuję proste przepisy z zakresu kuchni wegańskiej i bezglutenowej.
  • Piszę artykuły związane z żywieniem, zdrowiem, budowaniem nawyków, komunikacją, tematyką kobiecą.

Statystyki bloga i social media

W 2019 odwiedza mój blog średnio 200 tys. osób miesięcznie generując 500 tys. odsłon.

Aktywnie prowadzę Fanpage AgaMaSmaka, który aktualnie posiada 70 tys. fanów.

Profil na Instagramie AgaMaSmaka śledzi ponad 4,5 tys. osób.

Jeśli chcesz, aby i Twoją witrynę odwiedzały setki tysięcy potencjalnych klientów skorzystaj z oferty promocji w Google firmy rewizja.net – Certyfikowanego Partnera Google

Kontakt

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu: kontakt@agamasmaka.pl

Możliwe formy współpracy

Szkolenia, wystąpienia, eventy

Współpracuję z firmami, organizacjami i instytucjami edukacyjnymi jako trenerka i  nauczycielka zdrowego odżywiania. Uczestniczę również w spotkaniach, konferencjach, eventach.

Szkolenia i Warsztaty - agamasmaka.pl
Smakuj Trojmiasto Vege Edition - agamasmaka.pl
Veganmania event - agamasmaka.pl
Warsztaty z dziećmi - agamasmaka.pl
Inicjatywy edukacyjne eventy - agamasmaka.pl

Publikacje i TV

Cieszę się, że mogę docierać do drugiego człowieka nie tylko podczas moich szkoleń czy przez blog, ale również za sprawą prasy czy telewizji.

Najlepsze przepisy jamie agamasmaka.pl
Magazyn Ekologiczni - Kasia Bujakiewicz
Magazyn Ekologiczni - AgaMaSmaka.pl
AgaMaSmaka.pl w Pytanie Na Śniadanie

Wpisy i akcje na blogu

Piszę artykuły z lokowaniem produktów nawiązujących do tematyki bloga. Recenzuję książki, produkty i usługi. Jestem otwarta na to, co jest zgodne z ideą bloga i faktycznie może pomóc moim czytelnikom w lepszych wyborach i świadomym kształtowaniu swojej codzienności.

Jak zrobić warzywny makaron?
Sposoby na 5 porcji warzyw i owoców dziennie
Zdrowe batony dla dzieci do szkoły
Dobra książka kucharska

Współpraca z branżą HORECA

Współpracuję z branżą gastronomiczną i hotelarską zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i w obszarze szkoleń i warsztatów. Dzielę się nie tylko wiedzą branżową (wiedza żywieniowa, doświadczenie w obsłudze klienta i hotelarstwie), ale także praktyczną – od strony klienta, który ma specjalne wymagania żywieniowe. Zależy mi na upowszechnianiu wiedzy dotyczącej diet wegetariańskich i eliminacyjnych.

dahl AgaMaSmaka.pl w Bioway