Opublikowano Kategorie: Artykuły

Takiego magazynu o dietetyce mi brakowało – Food Expert

Na rynku pojawił się właśnie nowy magazyn o żywieniu i dietetyce „Food expert”. Czytelnicy mogą po niego sięgnąć od listopada 2019 (numer listopadowo-grudniowy). Co znajdziesz w środku? Dlaczego warto? Kto powinien szczególnie zainteresować się tym branżowym czasopismem? Gdzie można kupić Food Expert?

Food Expert magazyn o dietetyce recenzja

Dietetyka to dziedzina wiedzy, w której co i rusz dochodzi do nowych, ciekawych odkryć. Świetnie jest móc przeczytać i polecić komuś publikacje, które odnoszą się do świeżej (i sprawdzonej!) wiedzy. Wreszcie doczekałam się wysokiej jakości edukacyjnego czasopisma.

Pierwszy numer Food Expert

Pierwszy numer Food Expert polecam Ci z pełnym przekonaniem. Dlaczego? Z kilku przyczyn.

Po pierwsze, są tam naprawdę dobre artykuły o dietetyce i żywieniu, które odpowiadają na wiele wątpliwości pojawiających się u internautów i (między innymi) moich klientów.

dieta w endometriozie Food Expert recenzja

Interesuje Cię dietoterapia w endometriozie, SIBO, nadciśnieniu tętniczym czy insulinooporności? Zastanawiasz się, czy warto robić testy na nietolerancje pokarmowe IgG? Frapuje Cię temat probiotyków i mikrobioty jelitowej? Chcesz wiedzieć, jakie diety są najbardziej popularne, a które faktycznie przynoszą krótko- i długoterminowe korzyści ze stosowania? Jeśli lubisz też wziąć pod lupę wartości i działanie różnych produktów spożywczych i poczytać np. o glutaminianie sodu, napojach energetycznych, żywności funkcjonalnej, to wszystko znajdziesz w jednym miejscu. A w zasadzie znajdziesz jeszcze wiele więcej, bo nie wymieniłam tu wszystkich tematów poruszonych w najnowszym Food Expert.

Po drugie, autorzy artykułów to marka sama w sobie. Kiedy widzę te nazwiska, wiem już, że będzie ciekawie i merytorycznie.

testy na nietolerancje dr Damian Parol Food Expert recenzja

Niech wymienię tu chociażby dr Damiana Parola (świetny tekst o testach na nietolerancje!), Magdalenę Hajkiewicz, Justynę Jessę, dr Hannę Stolińską-Fiedorowicz, Dominikę Musiałowską. To zaledwie część świetnych specjalistów, którzy pojawili się ze swoimi treściami w Food Expert. Brawo!

Po trzecie, pomysłodawcą tego projektu prasowego jest Marek Szymański. Wcześniej tworzył i rozwijał czasopismo Food Forum, które być może kojarzysz. Mam nadzieję, że Food Expert odniesie podobny, a nawet większy sukces.

Po czwarte, też mam przyjemność być w pierwszym numerze magazynu ze swoimi inspiracjami czytelniczymi, więc zachęcam Cię do zajrzenia i do mnie. ;-)

Food Expert recenzja

Food Expert – dla kogo?

Ten popularno-naukowy magazyn to świetna lektura nie tylko dla dietetyków, żywieniowców czy edukatorów żywieniowych oraz trenerów personalnych, ale również dla pacjentów i konsumentów, którzy poszukują rzetelnej, sprawdzonej i aktualnej wiedzy.

Food Expert – gdzie kupić?

Czasopismo możesz kupić w Empiku lub zamówić online – zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Tu znajdziesz więcej informacji na temat prenumeraty (z bezpłatną wysyłką!): Prenumerata Food Expert.

dieta w SIBO Food Expert recenzja

Food Expert – ile kosztuje?

Pojedynczy egzemplarz to koszt 32 zł, a w wydaniu elektronicznym – 19 zł.

Podsumowując

Polecam pierwszy numer tego magazynu wszystkim osobom, które borykają się z zagwozdkami dietetycznymi lub po prostu chcą zgłębiać tematykę żywieniową w celach zawodowych lub z racji zainteresowań. Uważam, że tytuł jest naprawdę wart swojej ceny. Jeśli poziom merytoryczny utrzyma się w najbliższych numerach, to Food Expert będzie mieć we mnie gorliwą wyznawczynię. ;-)

czasopismo dietetyczne Food Expert recenzja

 

Aga Kopczyńska

Aga Kopczyńska

Zawodowo zajmuję się dietetyką, żywieniem i propagowaniem zdrowych nawyków. W skrócie: Pomagam ludziom lepiej żyć, dzięki temu że lepiej jedzą. Znajdziesz tu inspiracje zdrowotne, kulinarne i nie tylko.


Zasubskrybuj kanał YouTube AgaMaSmaka

Wolisz oglądać zamiast czytać?

Zasubskrybuj kanał YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *