Aga KopczyńskaKażda pozytywna zmiana rozpoczyna się od podjęcia decyzji.

Szkolę, edukuję, piszę i tłumaczę, że warto…

Nazywam się Agnieszka Kopczyńska. Z wykształcenia jestem germanistką i kulturoznawczynią. Ukończyłam również studia podyplomowe z Psychologii biznesu, Public Relations i Marketingu Partnerskiego oraz z Żywienia człowieka i dietetyki.

Zawodowo pełnię różne role: nauczycielki, trenerki, autorki, specjalistki od komunikacji, promotorki zdrowia, tłumaczki, copywriterki. Niezależnie od tego, czym dokładnie się zajmuję w danym momencie, głównym obszarem mojego działania jest zawsze porozumiewanie się i edukowanie, a więc przekazywanie innym konkretnej wiedzy, doświadczeń i inspiracji w możliwie skondensowanej formie.

Sama uwielbiam się uczyć i poznawać nowe. Od lat jestem związana z dydaktyką i budowaniem relacji. Współrealizowałam wiele inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych.

Moja aktywność zawodowa to w głównej mierze prowadzenie szkoleń, udział w ciekawych projektach edukacyjnych oraz pisanie. W skrócie: komunikacja na wielu różnych poziomach.

Więcej o mojej aktywności przeczytasz w dziale Współpraca.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną, antytalentem kulinarnym, który poszedł do kuchni tylko dlatego, że musiał. Do dziś nie lubię gotować, ale wiem, że z garnkami należy mieć relację w miarę przyjacielską, aby uniknąć problemów zdrowotnych. Więc garnki będą na moim blogu czasem się pojawiać.

Reprezentuję pogląd, że kropla drąży skałę. Czasem małe, częste wybory składają się na imponujące efekty. Zacznij od „kropli” w żywieniu, aktywności fizycznej, minimalizmie, działaniach na rzecz zwierząt, środowiska i społeczeństwa. Każdego dnia. Jeśli będzie nas więcej, może nam się naprawdę dużo udać.

OK, to brzmi idealistycznie, ale działa!

Aga Kopczyńska