Aga KopczyńskaKażda pozytywna zmiana rozpoczyna się od podjęcia decyzji.

Szkolę, edukuję i przekonuję, że prostota to zdrowie, a zdrowe życie jest osiągalne dla każdego.

Jestem edukatorką i trenerką. Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w zakresie żywienia człowieka i dietetyki. Jestem absolwentką studiów i szkoleń z zakresu: psychologii, komunikacji biznesowej, terapii, pracy z ciałem i dietetyki.

Czego uczę? Przede wszystkim kształtowania zdrowych nawyków, szybkiego i zdrowego gotowania oraz komunikacji i tzw. umiejętności miękkich. Prowadzę szkolenia dla wszystkich grup wiekowych w obszarze żywienia.

Jak uczę? Przede wszystkim zrozumiale. Zależy mi, aby wiedza nie przytłoczyła uczestników i aby wynieśli z zajęć to, na czym najbardziej im zależy. Stosuję metody aktywne, zapraszam do dyskusji, wspólnego gotowania, a często i do zabawy.

Gdzie bywam? Wszędzie, gdzie jestem potrzebna. W firmach, szkołach, przedszkolach, organizacjach, na eventach związanych z tematem zdrowego życia, etycznych wyborów czy innych inicjatyw edukacyjnych bliskich mojemu sercu. Najczęściej szkolę w Elblągu i okolicach (województwo warmińsko-mazurskie i pomorskie), ale czasem pojawiam się również w innych częściach Polski.

Więcej o mojej aktywności przeczytasz w dziale Współpraca.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną, antytalentem kulinarnym, który poszedł do kuchni tylko dlatego, że musiał. Dokładnie wtedy, kiedy w domu pojawiły się choroby i nietolerancje pokarmowe. Na początku było ostro, ale oswoiłam potwora. Jeśli ja dałam radę, to ty dasz radę tym bardziej. Nic nie jest takie skomplikowane, jak się wydaje.

Nie daj sobie wmówić, że zdrowe życie musi być realizowane na 200%. Kropla drąży skałę, a małe, częste wybory składają się na nasze późniejsze samopoczucie i stan zdrowia. Zacznij od kropli. Każdego dnia.

Aga Kopczyńska